Kravet TREZZO.11 Fabric
2 yard minimum
Visualize this fabric Upload your photo and apply this fabric to your image View tutorial
Product ID TREZZO.11
Manufacturer Kravet
Content 100% Polyvinyl Chloride
Width 54"
Horizontal Repeat 11"
Vertical Repeat 10"