Gastón y Daniela GDT5205.012 Chueca Rojo Fabric
2 yard minimum
Visualize this fabric Upload your photo and apply this fabric to your image View tutorial
Product ID GDT5205.012
Manufacturer Gastón y Daniela
Content 40% Cotton, 30% Viscose, 10% Acrylic, 10% Linen, 10% Polyester
Width 55"
Horizontal Repeat 2"
Vertical Repeat 1.2"